Občinska celostna prometna strategija za občino Kanal ob Soči

Spoštovani,

obveščamo vas, da se je Občinski svet Občine Kanal ob Soči, na svoji 12. redni seji dne 1. 10. 2024 seznanil s pričetkom priprave, namenom in cilji Občinske celostne prometne strategije za občino Kanal ob Soči. Sprejet sklep je priložen v priponki.

Ker želimo v okviru priprave OCPS Občine Kanal ob Soči v izdelavo vključiti čim širšo javnost in bomo le tako lahko pripravili dokument, ki bo rezultat ugotovitev in predlogov občanov, ki ste redni uporabniki občinske prometne infrastrukture, vas prosimo, da rešite anketo na spodnji povezavi in delite svoje potovalne navade in predloge.

Z vašimi uporabniškimi izkušnjami, kritikami in novimi idejami lahko nastane kakovosten dokument, ki bo vplival na prihodnje investicije v prometno trajnostno infrastrukturo.

Zato vljudno vabljeni, da rešite anketo:

EU_logotip.pngI_feel_Slovenia_logotip.jpgKanal.pngMOPE_logotip.png