Brezplačne spletne delavnice v decembru - v okviru točke SPOT svetovanje Goriška

Obveščamo vas o 3-eh brezplačnih spletnih delavnicah, ki jih bo RRA SEVERNE PRIMORSKE d.o.o. Nova Gorica organizirala še v tem letu, in sicer:

1. Brezplačna spletna delavnica "ELEKTRONSKO POSLOVANJE S FINANČNO UPRAVO" - namenjena vsem potencialnim podjetnikom

Portal eDavki je informacijski sistem Finančne uprave Republike Slovenije, ki se uporablja za elektronsko poslovanje s finančno upravo. Omogoča udobno, preprosto in varno oddajanje davčnih obrazcev ter prejemanje dokumentov, ki jih vroča finančna uprava (eVročanje). Poleg tega edavki omogočajo tudi plačevanje in opominjanje o zapadlih obveznostih, zato vas lahko le nekaj nastavitev, kot so mobilna aplikacija ali e-obveščanje reši obresti, izvržb in slabe volje.

Kdaj: ponedeljek, 14. december 2020, ob 10. uri. Delavnica bo trajala pribl. 2. uri
Predavateljica: mag. Vlasta Stopar, vodja oddelka za informiranje in register, FU Nova Gorica

2. Brezplačna spletna delavnica "USTVARITE SI BREZPLAČNO SPLETNO STRAN v ENEM DNEVU" - namenjena vsem potencialnim podjetnikom

Super-interaktivna in praktična delavnica za vse, ki si želijo imeti svojo spletno stran. V samo 1 delavnici si udeleženci izdelajo svojo spletko in jo objavijo na internetu. Brezplačno. Brez programerskega predznanja!
V korak-za-korakom načinu si udeleženci na računalnikih vzpostavijo:
• Strukturo spletne strani
• Tipične grafične predloge
• Prvo stran in osnovne podstrani
• Vsebino podstrani
• Predstavitev ponudbe ter
• Spletno (desktop) in mobilno različico spletne strani

Kdaj: petek, 18. december 2020, ob 9. do 12. ure
__________________________________________________________________________________________________________________________________________

3. Brezplačna spletna delavnica "Facebook in Instagram Shops"- namenjena vsem potencialnim podjetnikom

Delavnica namenjena vsem, ki iščejo nove prodajne načine in ki si želijo vzpostaviti ali pospešiti online prodajo svojih izdelkov/storitev.
Vsebina:
• podroben pregled nove funkcionalnosti Shops in možnost trgovanja
• pregled možnosti integracij z obstoječimi platformami
• korak za korakom vodenje udeležencev skozi postopek namestitve Shops
• Shops za Instagram in integracija s Facebook Shops

Kdaj: torek, 22. december 2020, ob 13. do 16. ure

Delavnice bodo potekale preko spletne aplikacije ZOOM.

Za tiste, ki še nimajo oziroma ne poznajo zoom aplikacije,
klikni video https://www.youtube.com/watch?v=KuHdEt_bSEM in si poglej kako se inštalira (video je v SLOVENŠČINI, dolžina 2. minuti), preprosto in enostavno.

Prijave: prijave zbiramo na elektronski naslov

SPOT svetovanje Goriška 2018 - 2022

RRA SEVERNE PRIMORSKE d.o.o. Nova Gorica
Ulica Gradnikove brigade 6, 5000 Nova Gorica
Tel.: (05) 330 66 90,

Projekt je sofinanciran s pomočjo Evropskega sklada za regionalni razvoj, Ministrstva za gospodarski razvoj ter SPIRIT Slovenija, javna agencija.