Dostopnost gradiva in storitev Goriške knjižnice

Spoštovani.
Skladno z razglašeno epidemijo Goriška knjižnica dnevno prilagaja delovanje ukrepom vlade RS za zajezitev bolezni COVID-19 z namenom zagotovitve čim večje varnosti zaposlenih in uporabnikov. Ves čas pa ostaja dostopna uporabnikom.

Gori__ka_knji__nica.jpg

Od ponedeljka, 2. novembra 2020 vse enote poslujejo s prilagojenim urnikom, ki je objavljen na spletni strani Goriške knjižnice. Knjižnica omogoča izposojo naročenega gradiva in vrečk presenečenja (prevzem pred vhodom v knjižnico, pošiljanje po pošti, Knjiga na dom) in vračilo gradiva.

Vabimo vas, da uporabite tudi možnosti dostopa do e-knjig (Biblos, Audibook - https://www.gkfb.si/e-viri/e-knjige) in vseh drugih e-gradiv oziroma podatkovnih zbirk: domoznanski portal Kamra, portal o dobrih knjigah DobreKnjige.si, spletni biografski leksikon Obrazi slovenskih pokrajin, Digitalna knjižnica Slovenije dLib ter spremljate spletno stran Goriške knjižnice In Facebook profil Goriške knjižnice.

Ostanite zdravi in informirani!

Nova Gorica, 30. oktober 2020