Vabilo - Skupnostni pristop za krepitev zdravja v lokalni skupnostija

Zdravstveni dom osnovno varstvo Nova Gorica je bil uspešen na javnem razpisu »Nadgradnja in razvoj preventivnih programov ter njihovo izvajanje v primarnem zdravstvenem varstvu in lokalnih skupnostih«.
Na podlagi razpisa se na področju delovanja Zdravstvenega doma Nova Gorica uvaja tudi model skupnostnega pristopa za krepitev zdravja v lokalnih skupnostih.

Občina Kanal ob Soči je pristopila k projektu, ker mislimo da lahko s sodelovanjem širše javnosti naredimo več na področju zdravja ljudi.

V sklopu tega se bo vzpostavilo skupino partnerjev na ravni lokalne skupnosti (Lokalno skupino za krepitev zdravja – LSKZ).

Ker vas prepoznavamo kot enega pomembnih članov skupine za udejanjanje skupnostnega pristopa Vas vabimo k sodelovanju.

Vabilo na prvi skupni sestanek