Prvi šolski dan - Izbirajmo varne poti

Agencija za varnost v prometu opozarja vse pristojne institucije, starše ter druge udeležence v prometu, da poskrbimo za maksimalno VARNOST OTROK na poti v šolo.

Objavljamo posebno obvestilo o zapori TRGA KONTRADA.

Vse starše in šolarje ponovno obveščamo, da je zaradi gradbenih del ZAPRT TRG KONTRADA v Kanalu. Zapora velja za ves promet. Zaključek del je predviden konec leta 2017.

Šolska pot je tako preusmerjena čez Trg svobode. Priporočamo oziroma svetujemo, da se iz varnostnih razlogov, predvsem v jutranjih urah izogibate ozkega grla - Staničeve ulice (od Manufakture do Pošte) ter koristite vzporedne poti po Partizanski ulici (za občinsko stavbo sta dve poti v smeri proti šoli).

Za večjo varnost šolarjev bodo prvi teden poleg policistev in redarjev skrbeli tudi prostovoljci. Upoštevajte njihova navodila.

SPV občine Kanal ob Soči

Načrt varne poti za osnovno šolo Kanal:
Načrt