Športne igre zaposlenih 2017

Spoštovani!

Olimpijski komite Slovenije- združenje športnih zvez v sodelovanju z regijskimi pisarnami izvaja projekt ŠPORTNE IGRE ZAPOSLENIH 2017 (ŠIZ).
Namen projekta je spodbuditi poslovno javnost k telesni aktivnosti ter preko športa, druženja in zabave krepiti vez med gospodarstvom in športom.
Igre predstavljajo tekmovanje v različnih športnih panogah in so zasnovane kot tekmovanje ekip zaposlenih v podjetjih, ustanovah in ostalih organizacijah na slovenskem trgu.

To je tudi odlična priložnost za vas, da svojim zaposlenim omogočite/ponudite "športni dan" in s tem gradite na "team buildingu".

NAJ VAS IGRE SPODBUDIJO, DA BOSTE AKTIVNI!

Športne igre potekajo med majem in septembrom v različnih krajih po Sloveniji. Projekt poteka že tretje leto in število sodelujočih iz leta v leto raste.

Letos v Novi Gorici organiziramo zaključno prireditev:
Kraj dogodka: Športni park Nova Gorica
Datum: sobota, 23. september 2017 (uvod v Evropski teden športa)

Udeležba na dogodku je še vedno brezplačna.

V priloženem dokumentu sta odprti možnosti za prijavo na ŠIZ v Kopru in Novi Gorici.

Več o projektu v priponkah (razpis, predstavitev, prijavni obrazec).

Za vsa dodatna vprašanja smo vam na voljo.

Lep pozdrav.

Meta Mačus