V šolsko leto z novo subvencionirano vozovnico IJPP

Skupina Avrigo je dne 23. 8. 2018 na svojem portalu objavila naslednje OBVESTILO o subvencioniranju mesečnih vozovnic za dijake in študente.

SPLOŠNA SUBVENCIJA
V ponedeljek, 29. avgusta 2016 se za dijake in udeležence izobraževanja odraslih prične predprodaja subvencioniranih vozovnic za šolsko leto 2016/2017, za študente pa predprodaja subvencioniranih vozovnic za 10 voženj na mesec za mesec september za šolsko leto 2015/2016. V okviru uvedbe projekta integrirani javni potniški promet (IJPP) bodo lahko upravičenci od 1.9.2016 naprej za namene potovanja v šolo in nazaj uporabljali enotno subvencionirano vozovnico IJPP.
Cene vozovnic ostajajo enake kot prejšnje leto.

Več na povezavi:

OBČINSKA SUBVENCIJA
Glede dodatne 40% občinske subvencije za dijake, pa dobite informacije na spodnji povezavi, kjer je objavljen tudi obrazec, ki ga morate izpolniti in priložiti na blagajno potniškega prometa.

Obrazca NI POTREBNO pošiljati na občino Kanal ob Soči!

Obrazec za občinsko subvencijo