Obeležujemo Teden otroka, 5. 10. - 11. 10. 2015

Spoštovane članice, spoštovani člani MDPM za Goriško,

v nadaljevanju in v priponki vas seznanjamo z dokončnim programom v Tednu otroka in vas vljudno vabimo, da se nam na posameznih dogodkih pridružite. Lep dan želim, Ivad.

Spoštovane ravnateljice, spoštovani ravnatelji,

z vabilom v nadaljevanju vljudno vabimo na delovno srečanje mentorje šolskih parlamentov ter mlade parlamentarce. V priponki vam pošiljamo program popoldanskih aktivnosti v Tednu otroka. V kolikor imate možnost, jih lahko razmnožite tudi v formatu A4 ali A3, da bodo kot informacija služile čim večjemu številu otrok in staršev. Obenem izkoriščamo priložnost, da se v imenu potencialnih slušateljev toplo zahvaljujemo predavateljem Taši Cucek, Lilijani Sulič in Tomici Dumančič, ki bodo svoje znanje in svoj prosti čas, brezplačno in prostovoljno nudili uporabnikom.

Spoštovane mentorice, spoštovani mentorji otroških parlamentov,

kot napovedano v začetku septembra, Vas vljudno vabimo na delovno srečanje mentorjev OP in predsednikov/predstavnikov šolskih parlamentov v okviru programa v Tednu otroka in priprav na 26. Otroški parlament na temo Pasti mladostništva.

Srečanje bo
v t o r e k , 6. oktobra 2015, od 9.00 do 11.30 na sedežu MDPM za Goriško, Nova Gorica, Bazoviška 4.

Program:

1. 9.00 – 9.30: - splošne informacije o 26. Otroškem parlamentu, dogovor o rokovniku in drugih aktivnostih,

2. 9.30 – 11.00: - Pasti mladostništva – Nekaj ti moram povedati – delavnica s Tomico Dumančičem, profesorjem sociologije,
predavateljem na novogoriški Univerzi,

3. 11.00 – 11.30: - informacija in razdelitev gradiva, ki je bilo na voljo na izobraževanjih za mentorje OP v organizaciji ZPMS.

Toplo vabljeni. Vljudno Vas prosimo za potrditev prisotnosti s številom udeležencev do ponedeljka popoldne na e pošto ali na tel.štev.: 333 4680.

S prijaznimi pozdravi,

Iva Devetak, predsednica
Medobčinsko društvo prijateljev mladine za Goriško

V imenu prihodnosti

------------------------------------------------------------------------------------------
Namenite 0,5 odstotka svoje dohodnine
za programe MDPM za Goriško – naša davčna številka: SI53273923 – Hvala!
----------------------------------------------------------------------------
Nova Gorica, Bazoviška ul.4
Davčna št. 53273923 (nismo davčni zavezanci)
TRR pri NKBM 04750 0000 822514