Poslovni forum v Novi Gorici, RUSKI DAN, 8. 10. 2015

Spoštovani,
obveščamo vas, da skupaj z Javno agencijo SPIRIT Slovenija pod okriljem Ministrstva za gospodarski razvoj in tehnologijo v sodelovanju z Veleposlaništvom Ruske federacije v Ljubljani, Mestno občino Nova Gorica, s podporo Društva Slovenija – Rusija, Gospodarske zbornice Slovenije območne zbornice za severno Primorsko Nova Gorica ter Območno obrtno-podjetniško zbornico Nova Gorica, 8. oktobra 2015 organiziramo POSLOVNI FORUM V NOVI GORICI.

Dogodek so podprli tudi Občina Kanal ob Soči, Občina Miren-Kostanjevica, Občina Šempeter-Vrtojba, Mestna občina Nova Gorica, Občina Renče-Vogrsko, Občina Ajdovščina, Občina Vipava, Občina Cerkno, Občina Brda, Občina Idrija, Občina Bovec, Lokalna turistična organizacija BOVEC, INTRA LIGHTING d.o.o., Mlinotest Živilska industrija d.d.

V ta namen smo pripravili program poteka foruma, ki ga skupaj s prijavnico za udeležbo na b2b, pripenjamo.

Lepo vabljeni in lep pozdrav!

Regijska razvojna agencija RRA SEVERNE PRIMORSKE d.o.o. Nova Gorica
Regional Development Agency of Northern Primorska L.t.d. Nova Gorica