Objava namere o sklenitvi neposredne pogodbe

Na podlagi 3. odstavka 55. člena Uredbe o stvarnem premoženju države in samoupravnih lokalnih skupnosti (Ur. list RS, št. 34/11, 42/12, 24/13, 10/14) Občina Kanal ob Soči objavlja

NAMERO O SKLENITVI NEPOSREDNE POGODBE O USTANOVITVI STVARNE SLUŽNOSTI NA NEPREMIČNEM PREMOŽENJU.

Občina Kanal ob Soči namerava na parc. št. 2003/2 (pot), 2004/1 (pot) in 752/36 (pot), vse k.o. 2275 - Plave, ustanoviti stvarno služnost v javno korist za gradnjo, obratovanje in vzdrževanje javnega elektronskega komunikacijskega omrežja in pripadajoče infrastrukture v korist služnostnega upravičenca Telekom Slovenije, d.d. Ljubljana, oziroma v korist vsakokratnega upravljavca predmetnega elektronskega komunikacijskega omrežja in pripadajoče infrastrukture.
Pogodba o ustanovitvi stvarne služnost bo sklenjena po metodi neposredne pogodbe po preteku 15. dni od objave te namere na spletni strani Občine Kanal ob Soči.