Subvencioniranje dijaških mesečnih vozovnic

Občina Kanal ob Soči bo v dogovoru z izvajalci javnih prevozov (Avrigo in Slovenske železnice) tudi v šolskem letu 2014/15 dodatno subvencionirala mesečne vozovnice v višini 40%

Vsi, ki boste uveljavljali dodatno 40% subvencijo cene vozovnice, ki jo daje Občina Kanal ob Soči, izpolnete priložen obrazec in ga dostavite prevozniku na blagajni. Obrazce najdete tudi na portalih javnih prevoznikov.
Obrazec

Obrazcev ne nosite in ne pošiljajte na občino !!!
---------------------------------------------------------------------------------------------
Važno

Obveščamo vas, da je bil dne 21.7.2014 v Uradnem listu RS, št. 55/14 objavljen Pravilnik o spremembah in dopolnitvi Pravilnika o izvajanju subvencioniranega prevoza.
Pravilnik vsebuje manjše spremembe, ki jih uvajamo z novim šolskim oziroma študijskim letom in so vezane predvsem na postopke pridobitve upravičenosti do subvencioniranega prevoza, več si lahko preberete na povezavi: