Povabilo k predložitvi projektnih predlogov za umestitev v strategijo LAS za obdobje 2014 - 2020

Objavljamo
POVABILO K PREDLOŽITVI PROJEKTNIH PREDLOGOV ZA UMESTITEV V STRATEGIJO LOKLANEGA RAZVOJA ZA HRIBOSKI DEL SEVERNE PRIMORSKE ZA PROGRAMSKO OBDOBJE 2014—2020

LAS za razvoj (hribovskega dela Severne Primorske) vabi vse zainteresirane k predložitvi projektnih predlogov.

Namen povabila je identificirati in pripraviti nabor projektnih predlogov za umestitev v SLR za hribovski del Severne Primorske.

Predlagatelji projektnih predlogov so fizične in pravne osebe registrirane v skladu z Zakonom o gospodarskih družbah, kmetje, kmetija z dopolnilno dejavnostjo, osebno dopolnilno delo, javne institucije/organizacije ter nevladne organizacije s sedežem ali poslovno enoto na območju občin Bovec, Cerkno, Kanal ob Soči, Kobarid, Tolmin.

Informacije in obrazec za izpolnitev projektnih predlogov najdete na:
spletni strani: http://www.prc.si/dodatno/javni-poziv
telefon: 05/38-41-507 ali 031 345 868
e-pošta:

Rok za oddajo projektnih predlogov do 30. septembra 2014. Projektne predloge posredujte po elektorski pošti: