1. september 2007, otvoritev telovadnice in zunanjih igrišč pri Osnovni šoli Deskle.

Občina Kanal ob Soči in Osnovna šola Deskle, vabita na otvoritev telovadnice z zunanjimi igrišči pri Osnovni šoli Deskle, ki bo v soboto 1. septembra ob 11. uri.

Slovesnosti se bo poleg drugih uglednih gostov udeležil tudi minister za šolstvo in šport dr. Milan Zver.

Kulturni program bodo oblikovali: Pihalni orkester Salonit Anhovo, Twirling skupina iz Deskel, učenci osnovne šole Deskle, otroci iz vrtca ter člani Mladinskega kluba iz Deskel, ki bodo organizirali tematske delavnice.

Vse prisotne bo nagovoril župan Andrej Maffi, slavnostni govornik pa bo minister dr. Milan Zver.

Vabimo vas, da se slovesnosti udeležite in ste priča pomembnemu dogodku za ta kraj.